Friday, December 16, 2016

3 snadné způsoby, jak pěstovat jahody Rychlá objednávka Fruitful

3 snadné způsoby, jak pěstovat jahody Rychlá objednávka http://slosa.blogspot.com/2016/07/cara-menanam-stoberi-agar-cepat-berbuah.html  plodná plodných rostlin jahodníku bude muset použít triky přímo v údržbě. Neboť je trochu ze všech diváků, kteří si stěžovali na jeho pěstování jahod, které nikdy nesou ovoce. Z tohoto důvodu nemají dostatek mě napsat článek o technik a tipy stimulovat rodící jahody. To, co jsem pokrytí zde není jen teorie, ale jak vesele, jak jsem cvičit moje vlastní, a to je váha milovníky jahod .. Hurá.

Strawberry je jedno druhů rostlin zahradnictví ovoce, které bylo kultivované zemědělci ve venkovských a městských oblastech. Jahoda velmi snadno pěstována jak v nízko položených oblastech, stejně jako vysoce položených oblastech od chladných hor do semi-chladných oblastech, například v nížinách.

Zkuste si představit, jak roztomilé jahody rostliny v květináčích. Velikost je malá, ale budí dojem, že je tak sladký každému, kdo ji viděl. Chcete-li mít ve vaší domácnosti, pak postupujte podle následujících kroků:

Jahoda rostlin péče zaměnitelné dosaženo prostřednictvím několika krocích, jak je popsáno části pd níže.

1. zalévání rostlin

Jahodníku rostliny potřebují zálivku rutina / pravidelné, v souladu s potřebami a úrovní sucha půdy. Pokud je médium orné půdy (pozemek), kde rostliny rostou prožívají krizi voda / sucha, pak by měl být vzor zalévání by mělo být provedeno pravidelně, jmenovitě poskytování pomocí čisté vody a propláchnutí / sprej pd centrální část kořeny rostlin rostou.

2. Rezerva organických hnojiv

Ačkoli používání anorganických hnojiv, které jsou často používány mnoha PLANTERS jahody, pak je to v pořádku, ale bylo by mnohem lepší, pokud budete používat pouze organická hnojiva.

3. pendangiran a Propletí

Jako doplněk k počtu PD 1 a 2 výše, které byste měli platit, vy JG důležitou aktivitou pd pendangiran a pletí jahodníku. Pendangiran a pletí jsou dvě věci, které by neměly být odděleny DLM svět zemědělství, protože obě byly důvěru mnoha farmářů jako největší přispěvatel k úspěchu DLM světového zemědělství dnes.

Podmínky Grow

Jahodníku mají schopnost přizpůsobit se velmi prostorné s klimatickými podmínkami takto:

1. Optimální teplota vzduchu 17 až 20 C a minimální teplotu vzduchu mezi 4-5 ° C
2. vlhkosti (RH) 80 až 90%.
3. slunečního záření 8-10 hod / den.
4. Pevná se pohybuje mezi 600 až 700 mm / rok.

Ve skutečnosti jsem si jistý, z jakých typů a druhů rostlin jahodníku, které jsem o ně pečují. jahoda rostlin zvláštnosti, které mám, je z hlediska velikosti ovoce média, má chuť, která není příliš ostrý, ani příliš sladký.

Doufejme, že užitečné.No comments:

Post a Comment