Wednesday, January 18, 2017

Jak pěstovat okurky By hydroponii

Jak pěstovat Ketimum By hydroponie http://slosa.blogspot.com/2016/05/cara-menanam-timun-secara-hidroponik.html Mentimum nebo nějaký hovor okurky, okurky a někteří dokonce říkají prostě druh rostlin a zeleniny jsou nutně vždy potřeba v kuchyni. No po zveřejnění informací o Jak pěstovat Sawi V Hidropomik, pak se při této příležitosti TipsBerkebun se podělí o jak pěstovat Ketimum By Hydroponie.

Takže vlastně to, co hydroponické pěstování metody? Hydroponické způsob výsadba je způsob pěstování rostlin, které nepoužívají živná média, ale spíše používat element vody.

Seed Selection
Při výběru semen je před zvýšením úrodu okurek velmi důležité. Výběr kvalitních semen nebo sazenic, které určují maximální výsledky. Semena jsou vybrány formu zdravé, bez škůdců, pocházejí z chovatelů, které produkují hodně ovoce a rychlý růst.

Použití tohoto média sazenice mateřské by měly být v předstihu. Díky jednoduchému persemian médiích jako obvykle mít malý kořen nebo klíčení. Pak mohou být přímo převedeny do hydroponických médií.

Kroky k vysadili okurky hydroponicky (plovoucí rafty):
1. Semai semeno
2. Připravte si místo, kde vyrosteš, lze použít potrubí z PVC nebo použitou nádobou.
3. Připravte houbou upnout stopku.
4. Připraví se živiny hidoponik
4. Ujistěte se, že voda živiny nejsou vystaveny slunečnímu záření.
5. V případě potřeby živin přidat vodu. Tykvovité rostliny, včetně nenasytným vody: D
6. Po věku 1 měsíce, bude okurka berbung a plodné.

Známky okurek semena nebo vlastnosti, které lze přesunout je obvykle viditelné dva semeno opustí instituci, která byla vyvinuta. Nedržte semena okurky na stopce, protože stopka byla velmi křehká, i když si nejste opatrní, že bude skutečně dojít k poškození plodiny. Není povoleno také držet sazenice u kořene. V případě, že předchozí plodiny na půdu v ​​místě na médiích předtím, než je převedena do hydroponických systémech kořeny rostlin by měly být čištěny nečistot.

Za druhé, řízení výsadby média, než začneme sázet bychom měli vědět, co chcete používat hydroponické systém, který budeme používat pro pěstování okurek, chcete-li použít knot systém, NFT a další. Ale tentokrát se budeme vysvětlovat, jak pěstování hydroponické okurky s knotu systémem. No, pokud chceme zvýšit knot systém následující několik svítidel, aby byly připraveny mimo jiné; slupka uhlí, písek, steropom, kromě toho je také třeba malý hrnec, plastové žlabu, vodný roztok živin je dostačující, penganjal papír, nůžky a tak dále.


No comments:

Post a Comment