Thursday, January 12, 2017

Zavedení nejvíce kompletní hydroponických systémech

Co je to hydroponie?
Hlášení z Wikepedia straně, http://slosa.blogspot.com/2016/04/pengenalan-sistem-hidroponik.html Hydroponie nebo Hydroponic je slovo odvozeno z řeckého hydro znamenat vodu a ponos což znamená moc.

Hidropinik v zemědělském světě, také známý jako pěstování rostlin bez použití půdy média nebo s názvem soilless kultury.

Na technickém základě Hydroponie je rozdělen do několika technik:

Aeroponics
Aeroponics je jedním ze způsobů, hydroponické pěstování. Tato metoda není sefamiliar jiných hydroponických metod (například jak kapky, NFT - živin filmové techniky). Soudě podle slov prvku, který sestává z Aero + fonetický. Aero znamená vzduch, phonik rozumí způsob pěstování, což znamená doslova k pěstování plodin ve vzduchu, nebo hospodaření s vytvářet mlhu systému, kde jsou kořeny rostlin viset ve vzduchu, aniž by médiích (např půdy) a výživové potřeby jsou pokryty nástřikem do kořenů. Historie objevu, jak to vzniklo z vynálezu metodou hydroponie. Kromě toho, Aeroponics systém je vyvinut první Dr. Franco Massantini na University of Pia, Itálie. V Indonésii, průkopníkem v komerční Aeroponics Amazing Farma v roce 1998 v Bandungu (Bandung).

ZÁVLAHY
ZÁVLAHY systém je jedním z hydroponické metody. Fertigation je aplikační techniky živin prostřednictvím zavlažovacího systému. V souladu s samotném pochopení fertigation který stojí oplodnění (oplodnění) a zavlažování. S fertigation techniky pro hnojení mzdové náklady mohou být sníženy, protože hnojivu je dán současně s zalévání. Další výhodou je zvýšení efektivity živinami jsou uvedeny v malých množstvích, ale kontinuální; a snížit ztráty živin (zejména dusíku), který je výsledkem "vyluhování" nebo vyluhování a denitrifikace (ztráta dusíku v důsledku změny na plyn).

Wick systém
Wick systém je nejjednodušší metoda populárně použitý začátečníky. Součástí systému je pasivní a živiny proudit do růstového média z nádoby s použitím typu knotu. Wick hydroponické systém funguje dobře pro malé rostlin a bylin. Tento hydroponie systém nefunguje dobře pro rostliny, které potřebují hodně vody. číst více informací zde

Ebb & Flow System
Médium pro pěstování umístí do nádoby, která se potom naplní živného roztoku. Pak živiny jsou vráceny do úkrytu, a tak dále. Tento systém vyžaduje čerpadlo, které je připojeno k časovači. Ujistěte se, že používáte kontejner, který je dostatečně velký a nastavit vzdálenost mezi zařízením pro růst rostlin nejsou vzájemně rušit.


No comments:

Post a Comment